top of page

Technologie SolaX

Být světovým leaderem ve vývoji, výrobě, ale i distribuci solárních střídačů to je vize společnosti SolaX. Společnost SolaX vyvinula řadu třífázových střídačů bezkonkurenčních pro použití v průmyslu pro svou kvalitu, spolehlivost a účinnost. Jednofázové střídače SolaX se vyznačují širokým rozsahem napájecího napětí MPPT, který umožňuje vyšší spotřebu energie a maximální vstupní napětí 580V, s maximální účinností 98%.

55-2_image001.png

TRIPLE POWER BATTERY 5,8

Solax Power nabízí unikátní systém All in One, který patří mezi málo takových systémů na trhu. BMS modul baterií běží na stejném firmwaru jako střídač G4, což eliminuje prodlevy v komunikaci. V kombinaci se Smartmetrem se systém dokáže rychle a efektivně odpojit od distribuční sítě díky eliminaci náběhové křivky zátěže. Systém má až 6x vyšší efektivitu provozu než konkurence a spotřebuje pouze jednu třetinu vyrobené energie pro vlastní provoz.

 

Chytré nabíjení auta SolaX Power s radostí představuje na trhu naši novou nabíječku pro elektrická vozidla. Nyní je možné přímo z domova dobíjet své elektrické vozidlo pomocí chytré nabíjecí zásuvky SolaX. Tato inteligentní nabíjecí zásuvka umožňuje zákazníkům skutečně optimalizovat využití solární energie vygenerované v jejich domácnosti, pokud vlastní elektrické vozidlo.

SolaX X3-Hybrid

Nový hybridní třífázový měnič od firmy SolaX je nejnovější realizací předního sortimentu hybridních měničů, který nabízí flexibilní a škálovatelné řešení jak pro domácí, tak i komerční použití se standardní zárukou 10 let

Tyto třífázové měniče zahrnují střídače o výkonu od 5 do 15 kW a s možností instalace více měničů paralelně, u kterých je skladování baterií pro komerční aplikace nyní realitou. Měnič je vybaven vestavěným EPS (nouzovým napájecím zdrojem), má několik možností komunikace a může být ovládán vzdáleně.

Základní vlastnosti:

  • Možnost instalace paralelních měničů pro rozšíření výkonu

  • Pro provoz s vysokonapěťovými bateriemi (180-650 VDC).

  • Dopručená sestava s bateriemi TRIPLE POWER

  • Krytí IP65

  • Maximalizuje využití Vámi vyrobené energie pro vlastní spotřebu

  • Podpora nevyváženého výstupu 

  • Rychlé nabíjení a vybíjení

  • Možnost EPS výstupu

  • Funkční až do -35 °C

  • Funkce dálkového ovládání

solax-x3-hybrid-100-d.jpg

Chytrá nabíječka Solax

SolaX Power s radostí představuje na trhu naši novou nabíječku pro elektrická vozidla. Nyní je možné přímo z domova dobíjet své elektrické vozidlo pomocí chytré nabíjecí zásuvky SolaX. Tato inteligentní nabíjecí zásuvka umožňuje zákazníkům skutečně optimalizovat využití solární energie vygenerované v jejich domácnosti, pokud vlastní elektrické vozidlo.

bottom of page