top of page

INTV Solar : Spolehlivá, rychlá a bezplatná fotovoltaika

Při výběru společnosti pro instalaci fotovoltaické elektrárny je v dnešní době klíčové najít spolehlivého partnera, který provede instalaci rychle, profesionálně a samozřejmě pomůže s vyřízením dotací. Dnes je ovšem navíc možné díky vhodnému financování, dosáhnout nulových pořizovacích nákladů na kompletní výstavbu FVE. V tomto ohledu se společnost INTV s.r.o., divize Solar, výrazně odlišuje od konkurence.


Společnost INTV, založena roku 1991, nabízí různé typy solárních technologií a specializuje se na rychlou a efektivní instalaci fotovoltaických elektráren. Tým zkušených odborníků je vybaven nejmodernější technikou a know-how, což garantuje plynulý průběh celého projektu. Od prvního kontaktu až po finální instalaci mohou klienti spoléhat na profesionální přístup a precizní provedení práce.


To, co skutečně odlišuje společnost INTV, je schopnost zaručit klientům kompletní financování od začátku projektu až po jeho dokončení. Přechod na solární energii tak již není nákladným a složitým procesem. INTV totiž poskytuje finanční řešení, které je přizpůsobeno potřebám a možnostem každého klienta a to platí jak pro fyzické, tak i právnické osoby, ale i organizace typu SVJ a další.


Spolupráce s INTV znamená získat přístup ke konkurenceschopným finančním produktům, které výrazně, bez nutnosti akontace, usnadňují klientům vstup do solární energetiky a to bez ohledu na velikost projektu. INTV se vždy zaměřuje na individuální potřeby klienta a nalézá pro něj optimální finanční řešení. Díky tomu je přechod na solární energii dostupný pro široké spektrum klientů. Fotovoltaika od společnosti INTV Solar přináší ekonomické i ekologické výhody.
bottom of page