top of page

Špičková Německá technologie pro firmy s bateriemi Samsung

Firma INTV SOLAR spolupracuje s německou společností TESVOLT, která je jedním z předních výrobců bateriových úložišť pro průmysl, obchod a zemědělství. TESVOLT nabízí širokou škálu produktů, které pokrývají různé aplikace a požadavky. Od 10 kWh do 100 MWh výkonu, připojených k nízkému nebo vysokému napětí, na síti nebo mimo síť, v kombinaci se solární, větrnou, vodní nebo kogenerační energií – TESVOLT má řešení pro každou situaci.


V tomto článku se podíváme na některé z hlavních výhod a charakteristik produktů TESVOLT a na to, jak mohou pomoci zákazníkům INTV SOLAR dosáhnout energetické nezávislosti a udržitelnosti.
Vysoká kvalita a spolehlivost


Produkty TESVOLT jsou vyrobeny v Německu v první karbonově neutrální gigatovárně na bateriová úložiště v Evropě. Využívají nejmodernější prismatové lithiové bateriové články od Samsung SDI, které jsou kombinovány s patentovaným a TÜV-certifikovaným inteligentním systémem řízení buněk Active Battery Optimizer. Tento systém optimalizuje nabíjení a vybíjení každého jednotlivého článku a zajišťuje tak maximální životnost a bezpečnost baterie.


Produkty TESVOLT jsou navrženy tak, aby vydržely až 30 let provozu a poskytovaly více než 8 000 cyklů nabíjení a vybíjení. Mají také nízkou spotřebu energie ve stavu pohotovosti a vynikající účinnost přeměny energie (až 92 %). Produkty TESVOLT jsou testovány podle nejpřísnějších norem kvality a bezpečnosti a jsou schváleny pro použití v různých klimatických podmínkách.Široká škála aplikací


Produkty TESVOLT mohou být použity pro různé účely, jako je optimalizace vlastní spotřeby, peak shaving, časové posunutí zátěže, zálohování napájení, black start, frekvenční regulace nebo off-grid řešení. Mohou být také snadno integrovány s různými zdroji obnovitelné energie, jako je solární, větrná, vodní nebo kogenerační energie. Produkty TESVOLT jsou kompatibilní s různými typy měničů a řídících systémů a mohou být připojeny k nízkému nebo vysokému napětí, na síti nebo mimo síť.


Produkty TESVOLT jsou také modulární a škálovatelné. To znamená, že mohou být přizpůsobeny individuálním potřebám zákazníků a rozšířeny v případě potřeby. Produkty TESVOLT mohou dosáhnout výkonu od 10 kWh do 100 MWh, což je vhodné pro různé velikosti a typy projektů.


Produkty TESVOLT jsou také sociálně odpovědné. Společnost TESVOLT je signatářem Global Compact OSN, což je největší celosvětová iniciativa pro udržitelnost podnikání. Společnost TESVOLT se zavázala dodržovat deset principů OSN v oblastech lidských práv, pracovních podmínek, ochrany životního prostředí a boje proti korupci. Společnost TESVOLT také podporuje různé sociální projekty, jako je například projekt Solar2Schools, který poskytuje solární energii a bateriová úložiště školám v Keni.Závěr


Firma INTV SOLAR je hrdá na to, že je partnerem společnosti TESVOLT, která je jedním z předních výrobců bateriových úložišť pro průmysl, obchod a zemědělství. Produkty TESVOLT nabízejí řadu výhod a charakteristik, které uspokojí různé potřeby a požadavky zákazníků INTV SOLAR. Produkty TESVOLT jsou kvalitní, spolehlivé, flexibilní, ekonomické a ekologické. Pokud máte zájem o produkty TESVOLT nebo chcete více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme vám najít optimální řešení pro vaši situaci.

bottom of page