top of page

Felicity Solar

Cenově nejdostupnější technologie na trhu s desetiletou zárukou

Felicity Solar Technology je přední fotovoltaický high-tech podnik, který kombinuje výzkum a vývoj, výrobu, prodej, technický design. Byla založena v roce 2007. Díky silné finanční základně a moderním výrobním linkám dosahuje téměř 1 miliardy jüanů ročního obratu. Společnost zaměstnává více než 600 pracovníků, z nichž více než 100 jsou odborníci v oblasti nových energií a profesionální techničtí pracovníci v různých oborech. Má 6 výrobních závodů, 3 výzkumné a vývojové instituce a 25 patentů na výrobky, včetně 25ti vynálezů. Spolupracuje s předními domácími vysokými školami a univerzitami, a díky pokročilému výrobnímu zařízení a technologii je zaměřena na výzkum a neustálé inovace.

Hlavním zaměřením společnosti je nový solární průmysl, se zaměřením na solární energii a návrh, vývoj a výrobu solárních měničů, solárních regulátorů nabíjení, bateriových balíčků, solárních panelů, solárních pouličních světel a dalších produktů pro solární systémy. produkty jsou certifikovány CE, ROHS, SONCAP a dalšími mezinárodními certifikáty a spolupracuje s firmami ve Spojených státech, Austrálii, Turecku, Japonsku, Spojených arabských emirátech, Singapuru, Nigérii a dalších zemích. Společnost má 25 zahraničních poboček, které pokrývají více než 40 zemí a regionálních trhů.

25A 5.12kwh-25.6kwh modulární baterie

Pro použití ve fotovoltaických solárních systémech pro rodinné domy. Obsahuje také kontrolér, který umožňuje snadné ovládání baterie a včasné ochránce našeho domácího vybavení.

Jedna baterie má kapacitu 5,12 kWh a je možné je vytvářet v zásobníku až do celkové kapacity 52,6 kWh.

48 Volt 300ah 15kWh

LPBF48300 je velkokapacitní dobíjecí bateriový systém a zařízení pro skladování energie o výkonu 15 kW. Je vybaven pohyblivou baterií na kolečkách, což usnadňuje jeho přesun.

S vysokou kapacitou a výkonem 15 kW poskytuje tento bateriový systém dostatek energie pro různé aplikace. Můžete ho využít pro pohon domácích spotřebičů, osvětlení, či jiná elektrická zařízení. Bezpečná a spolehlivá konstrukce zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

E100.jpg

EC10000 48v 200ah

EC10000 je nový, ekologicky šetrný záložní systém napájení zaměřený na krátkodobé a vysokorychlostní vybíjení. Ekologicky šetrná lithium-iontová baterie je konfigurována s výkonným systémem řízení baterií (BMS) a nabízí širokou škálu výkonových a aplikačních výhod ve srovnání s konvenčními bateriemi. Díky špičkové chemické technologii, technologii BMS a schopnostem návrhu systémů poskytuje vynikající výkon a spolehlivost a nabízí nejlepší řešení pro průmyslové aplikace.

bottom of page